Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

Dzieci uwielbiają pomagać w gotowaniu – wybierać i podawać składniki bądź dekorować wypieki. Chciałabyś rozwinąć fascynację swojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, czego dotyczą takie zajęcia.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci nie tylko zdobywają praktyczne umiejętności, ale także uczą się samodzielności i rozwijają swoją kreatywność. A w tym samym czasie kapitalnie się bawią. Komponowanie niecodziennych smaków, ćwiczenie smacznych przepisów i dobieranie i mieszanie ingredientów – to wszystko sprawia, iż dzieci z entuzjazmem gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają też zasady, jakie panują w kuchni, co w wysokim stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach mogą też partycypować rodzice, jest to więc świetna okazja do spędzenia wspólnie kilku godzić z potomkiem. Opiekunowie mogą przypatrywać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a potem degustować to, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla niesfornych maluchów

Warsztaty trwają trzy godziny i organizowane są w Krakowie. Podczas warsztatów dzieci szykują danie główne i deser. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – spróbować swoich sił w pieczeniu udekorowanej świeżymi dodatkami, pachnącej pizzy, czy też przyrządzić pyszny makaron na słodko bądź słono. W trakcie kursu grupa przygotowuje również wyśmienity deser – mus z polewą owocową i kruchym ciastem. Lekcja powiązana z zabawą to wspaniała metoda na wykorzystanie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ulubionych dań przynosi pociechom dużo szczęścia. Nawet najbardziej niesforny maluch będzie z pasją przykładać się do przyrządzania smakowitej pizzy czy dekorowania tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje wykwalifikowany szef kuchni, który posiada wieloletnią praktykę oraz wspaniałe podejście do maluchów.

Dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]