Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – opinia portalu Napieraj.pl

Skieruj się tutaj, jeśli poszukujesz szczegółowych informacji w temacie marki Vitberg

Co o terapii wibracjami myślą sportowcy? Czy rekomendują stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają drgania?

Zestawy firmy Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od lat stosuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg bez przeszkód można poddać się takiemu zabiegowi w swoim mieszkaniu. Produkowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz natężenie wibracji.

Aparat firmy Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi recenzjami zarówno od lekarzy, sportowców oraz rehabilitantów, jak i prywatnych użytkowników. Zauważają oni, że urządzenia pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]