Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

Mocne i śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Niestety wiele negatywnych składników niszczy nasze szkliwo i sprawia, że staje się ono nieestetyczne. Nie zawsze pasty wybielające działają efektywnie. Jak przywrócić wspaniały uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – odzyskaj zdrowe i białe zęby

Szczotkowanie jamy ustnej po wszystkich spożywanych produktach pomaga utrzymać zdrowe szkliwo, ale nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznym wyglądem. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasze zęby przestają prezentować się estetycznie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (woski, paski, żele), dają krótkotrwałe efekty. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna dysponuje szeregiem metod, które przywracają zębom śnieżnobiały kolor. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Dentyści szczególnie polecają naświetlanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty już po 3 zabiegach. Światło emitowane przez lampę jest całkowicie bezpieczne dla człowieka.

Wybielanie zębów nawet o czternaście odcieni

Jak wygląda wybielanie zębów lampą BEYOND? Zabieg rozpoczyna się od przeglądu stanu jamy ustnej. Następnie przy pomocy specjalistycznego wzornika określa się barwę zębów przed wybielaniem. Po przeprowadzeniu początkowych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Ważne jest także dobre dobranie odczynu żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny znacząco redukując nieestetyczne zażółcenia. Lampa BEYOND wybiela zęby nawet o 14 odcieni, rezultaty są zatem spektakularne i utrzymują się do 3 lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej kilka dni. Osobom, które z powodu przeciwwskazań nie mogą stosować lampy BEYOND zaleca się wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.