Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Vitberg opinie, Vitberg

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił historię firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii ćwierć lat temu i odtąd skutecznie modernizuje swoje produkty.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie Polski, w których możliwe jest przetestowanie aparatu i przekonanie się o jego działaniu. Co 4 odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]