Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Zajrzyj tutaj jeśli interesuje Cię Vitberg opinie

Z roku na rok wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: działu elektroniki, wykrawalni, szwalni i montowni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddawane są wielu testom. Okrycie urządzenia szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]