Urządzenia Vitberg – wibroterapia całego ciała albo jego fragmentów

Po więcej szczegółów o marce Vitberg skieruj się tu

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało albo skoncentrować się na jednym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii polecają lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: pomaga w leczeniu problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]