Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Uzupełnij swoją wiedzę o marce Vitberg

Nieistotne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, stres czy regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]