Szkolenia pierwszej pomocy

Kursy z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się metodami, ceną i długością. Z tego powodu lepiej wiedzieć uprzednio, na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Szkolenie z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie każdy musi umieć grać na skrzypcach lub mówić po francusku, jednak każdy powinien być w stanie udzielić pomocy innym w sytuacji zagrożenia. Bez względu na płeć należy wiedzieć, jak usztywnić skręconą kostkę albo jak ułożyć kogoś w pozycji bocznej ustalonej. Świadkiem niebezpiecznego zdarzenia możemy być w każdej chwili: w drodze do pracy, na wyjeździe, na uczelni. Szczególnie istotne jest, abyw kursie pierwszej pomocy wzięli udział uczniowie szkół, a także pracownicy korporacyjni.

Ile kosztują szkolenia z pierwszej pomocy?

Koszt szkolenia z pierwszej pomocy jest zależnazależy od jego liczby godzin oraz liczby partcypantów. Im więcej zajęć oraz partycypantów, tym koszt na 1 osobę jest niższy. Jednak, im mniej osób, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Na zniżki możemy liczyć w przypadku zajęć dla kilkudziesięciu osób. Co więcej, w Sieci znajdują się również kursy otwarte – dla bardzo dużych grup. Nie musimy dopinać spraw organizacyjnych i kompletować grupy, a jedynie zapisujemy się na wybrane szkolenie.