Poznaj historię firmy Vitberg

Po więcej szczegółów o marce Vitberg kliknij tu

Dowiedz się jak wygląda produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat zajmuje się wyrobem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat doświadczeń w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie podniesienie jakości życia ludzi cierpiących na rozmaite schorzenia. Pełny aparat składa się z 6 elementów aktywnych i 2 nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki rozdzieleniu aparatu na odrębne moduły można dowolnie dobierać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Do składu aparatów marki Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a następnie dokładnie sprawdzane przed skierowaniem do sprzedaży.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]