Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

polski psycholog w UK, Coventry, Northampton

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Aktualnie zjawisko to jest zdecydowanie mniejsze, ale ciągle nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może generować wiele problemów, z którymi bez pomocy poradzić sobie jest bardzo ciężko.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju kłopotami się upora?

Pobyt na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie w obcym państwa, mogą rodzić wiele problemów, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się również trudności ze znalezieniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu niezwykle ciężko jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie trzeba bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy zostaną przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co powie do niej psycholog.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339