Opinia redaktorów portal „ABC Zdrowie” o urządzeniach RAM Vitberg+

Więcej szczegółów o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli chcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, niezbędne jest zakup modułu: Nogi, Szyja, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Przy użyciu tych modułów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać odchudzanie.

Sesje rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają także na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]