Miesięczny test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Uroda i Zdrowie”

Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – ocena autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje działają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]