„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Pokaźna porcja wiedzy o marce Vitberg. Przeczytaj koniecznie!

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie ciężkości w nogach oraz odrętwienie ramion i szyi. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje plecy, biodra, szyję, kolana lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest istotną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]