Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Vitberg. Uzyskaj więcej informacji na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, pozwala znacznie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa oraz szyi. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksacji i walki z objawami stresu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]