Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg. Uzyskaj więcej informacji o tej marce

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zaobserwował, że zaledwie po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed monitorem. Dodatkowo użycie programu do relaksacji poprawiło również sen autora recenzji, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy korzystaniu z urządzeń masujących firmy Vitberg ważna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też łatwość instalacji, wysoka jakość wykonania, jego estetyka oraz to, że jest to dzieło polskiego producenta. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego części) zaleca się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg, które są obecne na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]