Zminimalizuj transfer bakterii – podkłady higieniczne

Chcesz kupić podkłady medyczne? Wejdź na https://verdeavis.pl/higiena/podklady-higieniczne.html

Będące bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia wirusy, grzyby i bakterie czają się dosłownie wszędzie. Największe ryzyko zarażenia powstaje jednakże w obiektach, w których zazwyczaj przebywają osoby chore lub tam, gdzie w wyniku rozmaitych zabiegów narzędzia dotykają skóry lub innych tkanek. Takimi miejscami są przede wszystkim wszelkiego rodzaju salony spa, kliniki i szpitale, gabinety medycyny estetycznej czy studia tatuażu. Aby zmniejszyć groźbę transferu bakterii i innych szkodliwych mikroorganizmów, stosuje się rozmaite akcesoria – poza rękawiczkami z silikonu i środkami do dezynfekcji są to w szczególności podkłady higieniczne.

Podkłady higieniczne – ochrona przed bakteriami i roztoczy

Wiele szkodliwych wirusów i grzybów rozprzestrzenia się poprzez kontakt skóry ze skażoną powierzchnią, dotykaną wcześniej przez jednostki zarażone. By zminimalizować ryzyko migracji zarazków w gabinetach i salonach kosmetycznych, używa się podkładów higienicznych. Z reguły są one wyprodukowane z celulozy lub podobnych tworzyw i tworzą efektywną barierę dla drobnoustrojów. Podkłady higieniczne są jednokrotnego użytku i rozkłada się je np. na kozetki, fotele ginekologiczne i dentystyczne bądź sprzęt rehabilitacyjny.

Nakładki na deskę sedesową – do wykorzystania w publicznym WC

Jeszcze wyższe ryzyko roznoszenia się infekcji skórnych wywoływanych przez mikroorganizmy panuje tam, gdzie z potencjalnie zakażoną nawierzchnią ma kontakt nieosłoniona skóra – przede wszystkim w toalecie. Możliwość przeniesienia się choroby minimalizują nakładki na deskę sedesową. Ich użycie jest zalecane we wszelkich punktach, w których toaleta jest ogólnodostępna – na przykład w urzędach, placówkach oświaty, galeriach handlowych lub firmach.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]