Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

blacha na rąbek stojący, pokrycie dachowe

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czemu opłaca się je kupić? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – estetyka oraz trwałość

Blachy na rąbek stojący zyskują coraz szersze uznanie, dlatego że wspaniale łączą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Odporną na uszkodzenia oraz świetnie wyglądającą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Panele dachowe na rąbek są przywożone na miejsce budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować szybko i bez większych komplikacji. Tego typu pokrycie dachowe jest odporne na korozję, mocne oraz doskonale współgra z różnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym).

Blachy na rąbek – alternatywa dla standardowych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem wykorzystanej technologii oraz solidności. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy i pokryte dodatkową warstwą dającą protekcję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak opady czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w wielu wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają ponadto zredukować wydatki związane z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost od dystrybutora.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08