Zalety drzwi zewnętrznych drewnianych

Znajdź drzwi wejściowe dwuskrzydłowe na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/

Drzwi zewnętrzne pełnią sporo funkcji – separują od harmidru docierającego z dworu, zabezpieczają przed wtargnięciem złodziei i chronią mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Czy warto zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi drewniane wejściowe – zestawienie tradycji z nowoczesnością

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najistotniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy właściciel domu. Drewniane drzwi zewnętrzne od lat cieszą się ogromnym uznaniem, z uwagi na swoją trwałość i właściwości. Naturalny surowiec rewelacyjnie się prezentuje i można go wykończyć na przeróżne sposoby. Poprawnie zbudowane drewniane drzwi wejściowe cechują się energooszczędnością i posiadają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że w domu daje się odczuć komfort cieplny, a zarazem koszty ogrzewania są dużo niższe. Kupując drzwi do domu trzeba rozważyć modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Ze względu na swoje cechy znacznym powodzeniem cieszą się przede wszystkim ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo – są one odporne na wypaczenia i uszkodzenia mechaniczne, zatem wyśmienicie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane są zaopatrzone w najlepsze uszczelki.

Cechy dwuskrzydłowych drzwi zewnętrznych

W sprzedaży znajdziemy również drzwi drewniane na wymiar, które są niezbędne w przypadku niestandardowych otworów na drzwi. Z kolei drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to oferta dla inwestorów, którym zależy na nieprzeciętnym designie. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto zlecić ich produkcję firmie, która wykonuje indywidualne wzory na zlecenie, a równocześnie gwarantuje wieloletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych można umieścić wspaniale prezentujące się szyby, np. ornamentowe. Klienci mogą również wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, wypada także uwydatnić pozostałe atuty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Często wyposażone są one w zabezpieczenia antywłamaniowe, w związku z tym są trudne do sforsowania. Gwarantuje to mieszkańcom doskonałą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe mają również wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. W dzisiejszych czasach do produkcji drewnianych drzwi wejściowych wykorzystuje się wysokiej jakości impregnaty, które zabezpieczają ich zewnętrzną powłokę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]