Tania drukarka 3D dla małych i średnich firm? To możliwe

Pod tym adresem przejrzysz aktualny asortyment sklepu z drukarkami 3D.

Jednym z wiodących na polskim rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Najważniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie ma narzędzia do druku przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D i skanowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: SLA, FDM oraz PolyJet, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach SLS, SLA, DMLS, PolyJet oraz FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również jedyny dystrybutor sprzętu firmy Formlabs oraz drukarek 3D marki MakerBots. To największa w Polsce oferta przyrządów do drukowania przestrzennego – więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście propozycji skanerów 3D. Dodatkowo CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym także materiały specjalistyczne, jak przykładowo: Antero 800 NA, Ultem 9085 oraz pozostałe (elastyczne, dentystyczne, inżynieryjne, biokompatybilne itd.). Oprócz akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert posiada także filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe tworzywa używane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest adresowany zarówno do profesjonalistów, biznesmenów i przedstawicieli rozmaitych sektorów (urządzenia marki Stratasys), jak i nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). CadXpert działa jako sklep online, posiada również showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy są zainteresowani procedurą wydruku przestrzennego, potrzebują omówić z profesjonalistami swoje projekty bądź możliwości techniczne konkretnego aparatu z oferty CadXpert, powinni odwiedzić małopolski showroom. CadXpert gwarantuje także wszechstronną obsługę posprzedażową: serwis (w tym również pogwarancyjny), szkolenie pracowników z obsługi nabytych drukarek 3D czy wsparcie techniczne i merytoryczne.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych koncernów

Jakie są koszty narzędzi do druku przestrzennego – skanerów i drukarek 3D? Nawet małe albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może kupić profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Inwestycja w profesjonalny sprzęt do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w ramach sektorów, jak m.in. stomatologia, odlewnictwo, medycyna czy motoryzacja, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek narzędzi do drukowania 3D wciąż się rozwija – wraz z postępem idą nowe technologie oraz rozwiązania, na które kiedyś było stać jedynie ogromne korporacje. Dziś – dzięki spadkowi cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały także mniejsze firmy, te z o wiele niższym budżetem. Z miesiąca na miesiąc spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do drukowania 3D są ciągle rozwijane i udoskonalane. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego ma szereg zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz redukcję kosztów.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]