Szukasz pomysłu na promocję firmy? Sprawdź ofertę hurtowni gadżetów reklamowych

Żadna firma w XIX w. nie obejdzie się bez działań marketingowych. Obecnie reklama ma różnorodne formy: rozpowszechnia się ją w internecie, w tym na portalach społecznościowych, oraz w magazynach. Jednak wciąż nie odchodzi się od standardowej promocji za pomocą wizytówek lub ulotek. Wykorzystuje się również jeszcze jeden rodzaj działań marketingowych, który potencjalni konsumenci niezwykle sobie cenią – reklamę poprzez gadżety.

Gadżety reklamowe – funkcjonalna i darmowa rzecz

W przeciwieństwie do innych form reklamy, wszelkiego rodzaju gadżety są konkretną rzeczą, która często jest bardzo funkcjonalna, dzięki czemu użytkowana jest przez dłuższy okres czasu. To natomiast powoduje, że nasi przyszli kontrahenci oraz klienci bardzo je lubią. Trudno wskazać kogoś, kto odmówi przyjęcia w banku bądź w kancelarii torby na sprawunki albo długopisu. Są to wszak rzeczy, które zawsze należy mieć w zanadrzu. A co istotne – ten upominek jest gratis! Tymczasem wykorzystując regularnie taki gadżet, klient cały czas widzi hasło reklamowe firmy, od której go otrzymał, co sprawia, że w konsekwencji staje się ona dla niego bliższa.

Hurtownia gadżetów reklamowych – co ma w swojej ofercie?

Sitodruk, czyli jedna z najpopularniejszych metod wykorzystywanych w trakcie personalizacji gadżetów reklamowych, umożliwia nadruk zarówno na powierzchniach drewnianych, tworzywach sztucznych, jak i tkaninie. Najczęściej zamawianym gadżetem tekstylnym, jest naturalnie odzież reklamowa – przeważnie nanosi się nadruki na koszulki, a czasem też na polarach, kamizelkach oraz czapkach. Oprócz tego można wydrukować logo na torbie na zakupy, parasolu i ręczniku. Jeżeli zależy nam na rozległym wyborze opcji nadruku, należy zajrzeć na ofertę hurtowni odzieży reklamowej. W jednym miejscu można wtedy kupić nie tylko t-shirty i pozostałą odzież z nadrukiem, ale też m.in breloczki, kubki bądź apteczki, co uprości przygotowanie każdej kampanii marketingowej.