Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Chcesz kupić słoiki z kranikiem? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoje z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają znaczne pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, soków, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]