Papierowe serwetki – niezbędne w każdym lokalu gastronomicznym

Kup serwetki gastronomiczne

Serwetki gastronomiczne to materiały higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej restauracji, herbaciarni lub innego lokalu serwującego żywność. Które rodzaje serwetek są najczęściej wybierane? Co powinno się mieć na uwadze podczas zamawiania tego produktu?

Papierowe serwetki – gdzie się je wykorzystuje?

Papierowe serwetki są stosowane w rozmaitego typu lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez burgerownie, przedszkolne i zakładowe stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po bary mleczne. Te jednorazowe artykuły higieniczne doskonale zastępują standardowe serwetki wykonane z tkaniny, a jednocześnie pozwalają oszczędzić na wydatkach magazynowania i ich czyszczenia. W sklepach obecne są różnego typu serwetki gastronomiczne – jednowarstwowe serwetki do dozowników przeznaczone do stołówek samoobsługowych oraz mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się podczas użycia, przez co świetnie wypełniają swoją funkcję.

Serwetki gastronomiczne – jakie wybrać?

Chciałbyś wyposażyć swój lokal gastronomiczny w wytrzymałe serwetki papierowe? Rozważ kupno produktów dozowanych po jednej sztuce. Pozwala to na zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów oraz osiągnięcie znacznych oszczędności. Popularne są również dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w różnych kolorach do wyboru – są one przeznaczone do restauracji, w których ogromnie istotne jest utrzymanie dobrego wrażenia. Na specjalną uwagę zasługują serwetki papierowe firmy Tork, które wyróżniają się niebywałą chłonnością i solidnością. Artykuły te można kupić zarówno w wersji dostosowanej do standardowych dyspenserów na stolik (poziomych oraz pionowych), jak i dozowników na bar lub do zabudowy.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]