Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Kup okiennice shutters

Planując wystrój pomieszczenia, z reguły nie poświęca się dużo uwagi oknom. Najczęściej wybiera się standardowe rozwiązanie, czyli firany oraz zasłony, które nieraz zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne mało znane nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Z czego produkowane są okiennice dekoracyjne shutters

Najważniejszą cechą shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych poruszają się, a więc można łatwo je ułożyć pod rozmaitymi kątami, zależnie od fantazji mieszkańców. Producenci wytwarzają je z polichlorku winylu (PCV), płyt pilśniowych, a także z drewna. Okiennice ozdobne shutters zakłada się z reguły na oknach, niemniej jednak tak samo dobrze będą się prezentować na drzwiach bądź w szafach. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w naszych domach spotyka się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale każdy z nas zapewne kina czy ekranu telewizora, gdyż te okiennice są często stosowane na obszarach z gorącym klimatem, a więc w południowych Stanach USA czy w krajach śródziemnomorskich.

Ozdobne okiennice typu shutters nadają pomieszczeniom niesłychanie wytworny wygląd

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko rewelacyjnie się prezentują, ale mają także zastosowanie. Przy ich użyciu można w pasywny sposób regulować wykorzystanie padającego światła: w upalne dni powstrzymywać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zatrzymać ciepło przez dłuższy czas. Shuttersy świetnie komponują się z przeróżnymi stylami aranżacyjnymi i można zainstalować je na przeważającej większości ram okiennych. Produkuje i montuje się je na zamówienie, co sprawia, że są zdecydowanie droższym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom niesłychanie szykowny wygląd, w wyniku czego wpływają na zwiększenie wartości posesji. Trzeba także uwydatnić, iż kąt lameli okiennic wewnętrznych shutters jest ustawiane bez użycia linek, co rodzice dzieci czy właściciele zwierząt, które mogłyby zaplątać się wiszące sznurki, uznają zapewne za kolejny plus.

Dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]