Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Nie szukaj już więcej! Tutaj zamówisz etykiety na wódkę weselną.

Zwyczaj dawania prezentów na różne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia najczęściej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Niemało ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na Sylwestra, ślub lub imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – podziękuj gościom za przyjazd

Na weselu alkohole nie tylko stoją na stołach, ale również dość często młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu zabawy. Taki upominek jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też stać się w interesującą pamiątką, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety weselne, umieszczając na nich informację o wyrazy podziękowania, miejscu i dniu ślubu bądź imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można kupić w przeróżnych wzorach i kolorach, wobec tego bez trudu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze kawalerskim.

Spersonalizowane etykiety na butelki – ozdabiaj swoje trunki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie przetwarzasz soki, nalewki bądź wina, a później dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi nawet bez okazji, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę typowej butelki. W dodatku flaszki można także oznaczać używając kolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]