Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Kontenery producent. Zdobądź więcej informacji

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz najwyższą jakość

W Polsce produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach często wykorzystywane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]