Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Jeśli chcesz nabyć drukarki 3D, kliknij tutaj

W ofercie CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie oraz maszyny. Oszacowano, że stosując drukarki 3D i pozostałe urządzenia Stratasys można aż o 90 procent zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Główne idee pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie wysokiej klasy urządzeń i usług, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, nowatorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się funkcjonalną konstrukcją i nieskomplikowaną obsługą. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można błyskawicznie uzyskać identyczne prototypy, do czego dąży się z reguły w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie wykorzystywane w rozlicznych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Uzyskany druk jest trwały i dokładny, a w toku procesu wydruku nie zdarza się przesunięcia warstw oraz nie tworzą się wypaczenia.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]