Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

Jeśli potrzebujesz butelek w hurcie, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie istnieć człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, iż przeważającą częścią rynku produktów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to równolegle sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, unikalnym lub smakowitym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, aby wyrób długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem m.in. w szklane butelki i słoiki. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie butelek oraz słoików – dlaczego to się opłaca?

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. oliwę, marmolady czy smalec kanapkowy, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie butelek i słoików w hurcie będzie tym samym dla niego nie tylko formą optymalizacji kosztów, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach przeważnie można otrzymać znaczny rabat od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików oraz butelek. Tym sposobem też dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoje, butelki i inne akcesoria w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują przeróżnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki ze szkła znakomite do przechowywania wina, piwa czy soków. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Podmioty dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać kupiony towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą butelek bądź słoików hurtowo można także zamówić większą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]