Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy prezent dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu lub zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to również znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal baniak na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]