Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

Znajdź akcesoria do alkoholu.

Samodzielny wyrób trunków alkoholowych, kiedyś ogromnie popularny, dziś powraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (nalewki wyprodukowane samodzielnie są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale również możliwość przygotowania trunków według własnych upodobań, pociąg do eksperymentowania oraz satysfakcja jaka płynie z picia swoich alkoholi. Gros osób, które samodzielnie wyrabiają domowe napoje, wybiera wino, nalewki, piwo lub cydr, choć nie brakuje także amatorów tradycyjnego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w jakich napojach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać właściwe akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich pojemników, korków, rurek czy balonów. Na dodatek do każdego rodzaju alkoholu wymagane są inne akcesoria – w przypadku wina jest to między innymi prasa do owoców, natomiast w przypadku piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże katalog koniecznych akcesoriów się nie zamyka, gdyż butelki z alkoholem należy odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber lub inne domowe alkohole możemy sporządzić samodzielnie. Dużo lepiej będą się jednak prezentować butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które bez wahania możemy podarować krewnym w charakterze upominku albo zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Szczególny wariant takich dodatków to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych trunkach, ale także tych kupionych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter bankietu.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]