Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Jeśli chcesz nabyć derki, zobacz tu

Derka specjalne nakrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także osłony przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można aktualnie kupić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym różnią się od siebie?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – dobierz dodatkowe akcesoria

Odpowiednia derka to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, jak również zapewniają koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]