Części do Renault – gdzie je kupić?

Sprawdź, gdzie nabyć części zamienne Renault

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu skarżą się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]