Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Jeśli chcesz zamówić shuttersy wewnętrzne, koniecznie wejdź na https://skyshutters.pl.

Planując wystrój wnętrza, rzadko przeznacza się dużo czasu na okna. Zwykle decyzja pada na szablonowe aranżacje, a więc zasłony oraz firanki, które czasem łączone są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno budujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice wewnętrzne typu shutters.

Na okna, ale też na drzwi garderoby – zastosowanie okiennic wewnętrznych

Podstawowym atrybutem shuttersów (czy też po polsku – szatersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych poruszają się i można łatwo je ustawić w różnych pozycjach, zależnie od kaprysu domowników. Producenci wykonują je z PCV, drewna, a także z płyt MDF. Shuttersy montuje się najczęściej na oknach, jednak wyśmienicie sprawdzają się też na drzwiach bądź w szafach. Okiennice ozdobne shutters to co prawda dodatek na okna, który w naszym budownictwie widuje się nadal sporadycznie, ale gros osób z pewnością widziało je w telewizji czy w kinie, ponieważ te okiennice są niezwykle popularne na terenach z ciepłym klimatem, czyli w RPA czy w Nowej Zelandii.

Czy warto wybrać okiennice dekoracyjne shutters?

Nie licząc tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters pięknie się prezentują, mają one też praktyczne zastosowanie. Z ich sprawą można pasywnie regulować wykorzystanie energii słonecznej: latem uniemożliwiać kumulowanie się nadmiaru ciepła w pomieszczeniach, a w zimne – zapobiegać jego ucieczce. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i można założyć je na większości okien. Produkuje i instaluje się je na zlecenie, co powoduje, że są zdecydowanie droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom nadzwyczaj wytworny wygląd, a więc zwiększają wartość domu. Warto też zaakcentować, że ustawienie lameli shuttersów jest regulowane bez wykorzystania żyłek, co rodzice dzieci czy właściciele zwierzaków, które poplątać sterczące żyłki, uznają na pewno za kolejną zaletę.

Dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]