Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Środki czystości chemia. Uzyskaj więcej informacji

By utrzymać czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki czystości – eliminacja zabrudzeń każdego rodzaju

Asortyment chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – głównie ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego umycia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o pozbywaniu się specyficznych zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, tłustych osadów czy też wykwitów pleśni.

Chemia gospodarcza – zabezpieczenie powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na pielęgnację oraz ochronę powierzchni w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i niszczycielskie działanie różnych czynników. Znajdziemy pośród nich preparaty chroniące przed graffiti, środki do osłony metali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, a także specjalne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale także nadają im piękny wygląd.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]