Celebrytki – ozdoba i symbolika

Sprawdź, gdzie nabyć łańcuszki celebrytki

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów i materiałów, z których są wykonywane sprawia, iż każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, a także srebra powleczonego złotem, a zatem mogą je nabyć wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, gwiazdka, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Panie zwykle dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem niepokorności i nieprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]