OE Industry – producent oświetlenia do autobusów i pojazdów specjalnych

Kup oświetlenie do autobusów na oeindustry.com.

Niezmiernie ważnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł albo zlekceważenie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie spowodować groźną sytuację na trasie, co nierzadko kończący się wypadkiem. Korzystanie z wysokiej jakości świateł jest konieczne szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa każdego dnia bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z dostawców niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów agro, uprzywilejowanych i off-road

Właściwie w ofercie OE Industry znajdziemy każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, tylnych oraz przednich do autobusów, tramwajów, pojazdów budowlanych czy kamperów, OE Industry oferuje także LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są między innymi przez kierowców pojazdów rolniczych, off-road i specjalnych. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również używane przez nieliczne służby światła białe i niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacząco podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających sporo dni w trasie. A to zaledwie ułamek oferty spółki OE Industry.

OE Industry wieloaspektowe testy opracowywanego oświetlenia

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta jest czymś więcej niż typowym producentem oświetlenia do autobusów. To doświadczony zespół fachowców gotowy wcielić w życie zamysł zamawiającego, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co ważne, OE Industry świadczy też wsparcie posprzedażowe. Wskutek budowania doświadczonej kadry fachowców, dokładnych analiz potrzeb swoich klientów i zaangażowania w wieloaspektowe testowanie swoich produktów, OE Industry stało się światowym liderem w branży oświetlenia automotive & mobility.

Dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]