Doradztwo prawne dla osób fizycznych i spółek

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako grupa prawników – radców prawnych i aplikantów radcowskich – udziela Klientom kompleksową pomoc prawną z rozlicznych dyscyplin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie rodzinnym, prawie cywilnym i prawie pracy. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Świadcząc porady prawne wykorzystujemy bogate doświadczenie uzyskane w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Obsługa prawna osób prywatnych

Klienci indywidualni przychodzą do naszych prawników z problemami prawnymi dotyczącymi kontaktów, alimentów i rozwodów. Współpraca w tego typu sprawach opiera się głównie na poznaniu sytuacji osoby zgłaszającej się po poradę prawną oraz dostosowanie do jej indywidualnych potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, niemniej jednak w zależności od stanu faktycznego sugerujemy również pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które wpłyną na szybsze rozwiązanie postępowania oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Nasza kancelaria asystuje w tworzeniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, a także świadczy doradztwo prawne w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych

Oprócz powyższego, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, wobec tego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, świadczymy porady prawne z obszaru praw pracowniczych, prawa handlowego, prawa administracyjnego czy prawa podatkowego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, wyszukując adekwatne rozwiązania prawne, również w jednostkowych sprawach.