Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Parkingi Kraków lotnisko. Dowiedz się więcej na pandaparking.pl.

Wygoda, szybkość oraz sposobność dotarcia nawet w najbardziej odległe miasta naszego globu – to nadrzędne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały dużą popularność. Podróż, której częścią jest lot, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi wszak przebyć setki kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne kłopoty związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, by do lotniska dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, więc w czasie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego martwić. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji online, wobec tego nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja asysty personelu

Jeżeli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także szeregu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Poza tym kierowcy mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo ujście powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]