Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Na https://www.serwismeteo.pl zamówisz serwis okien.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie wpływają również czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]