Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Szukasz więcej informacji o lokalu na urodziny w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Przeważnie z okazji różnych rocznic, imienin bądź urodzin nie organizujemy przyjęć z przyjaciółmi i rodziną, nie uznając, iż jest to niezbędne. Jednak są takie kluczowe życiowe chwile, których odpowiednie obchodzenie jest niejako obowiązkowe, a pierwszym z nich jest z pewnością osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zorganizować imprezę w domu czy znaleźć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła brać udział w wyborach powszechnych, kupować i spożywać alkohol, może założyć firmę oraz pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Lecz kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla młodzieży najważniejsza jest możliwość urządzenia ogromnej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą bywa w zasadzie kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się szczególnie wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Na ogół paru przyjaciół decyduje się wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, ale przy tym umożliwia zmniejszyć jednostkowe koszty. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących pojemną salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite dania imprezowe. Chcesz się bawić na powietrzu? Wynajmij lokal na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim przestronny namiot i zorganizować grill.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie przekąski będą najodpowiedniejsze?

Każdy wie, iż impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od napojów wyskokowych. Radzimy w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a wszak może ich być wiele pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Właściwy wygląd sali też jest niesłychanie ważny, aby goście kompletnie wczuli się w ducha zabawy. Zalecamy więc wybrać salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni według sugestii solenizanta oraz dobrze rozlokuje stoły z przekąskami i napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie doskonale sprawdza się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostroi kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do potrzeb oraz finansów klienta.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]