Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Zleć organizację przyjęć okolicznościowych.

Kiedy ktoś myśli o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Niemniej jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy sprasza się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to też chrzciny, „osiemnastki” czy komunie święte. Jeśli lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zwykle nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku musimy zamówić pasującą do okazji salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zapewnij uczestnikom zabawy odpowiednie warunki

Każdy typ imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka lub urodziny, w której uczestniczyć będą w większości dorośli, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których dużą część uczestników stanowią kilkulatki, a więc chrzty bądź komunie, warto wyprawić w lokalu, który poza użyczeniem sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się za szybko sytuacją i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Dania podawane zaproszonym też powinny być dopasowane do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie warto więc sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smaczne menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w stylowych salach lub w ogrodzie

Wynajęcie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednakże rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w iście dworskiej oprawie odbywają się tu komunie, chrzciny i – naturalnie – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu można wynająć jedną albo kilka sal, w których bez trudu można ugościć łącznie do 130 osób. Z kolei gdy zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się nawet ponad 300 gości. Co najważniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia dań, poprzez ustawienie oraz przystrojenie stolików, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]