Profesjonalne czyszczenie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Wygląd nagrobków naszych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – także, kiedy pomniki położone są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek lub doradztwo przy załatwieniu administracyjnych formalności lub poprawienia napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Stawki, które należy zapłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – kiedy wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co miesiąc, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki zależne są także od gabarytów nagrobków, a najdroższe będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]