Zamów pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron internetowych to różnorodne czynności mających na celu poprawienie widoczności stron w bezpłatnych (czyli w organicznych wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w wynikach wyszukiwania, tym większy ruch w witrynie, co w efekcie prowadzi do zwiększenia przychodów firmy. Innym plusem tego działania jest budowa rozpoznawalności brandu, produktu bądź usługi.

Google klasyfikuje wszystkie strony internetowe pod kątem około dwustu rozmaitych czynników. Rezultat tej ewaluacji determinuje to, na którym miejscu strona bądź jej podstrona wyświetli się internaucie w wynikach wyszukiwania na daną frazę. Za główne czynniki rankingowe profesjonaliści do spraw SEO uznają m.in. jakość treści, linkowanie (zewnętrzne i wewnętrzne), a także responsywność.

Wpisując w przeglądarkę Google jakąkolwiek frazę, internaucie zostanie zaprezentowany wykaz stron, które algorytm ocenił jako najdokładniej odpowiadające na wpisane hasło. Które adresy pojawią się w wynikach najwyżej? Najczęściej te, których zawartość jest bardzo rozbudowana i starannie nasycona przemyślanymi frazami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest też właściwie zoptymalizowany kod HTML, prędkość wczytywania się witryny (nie tylko w wersji na komputer, lecz i urządzeniach przenośnych), jak również reputacja stron internetowych zamieszczających odnośniki do naszej witryny.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych – powierz to specjalistom z agencji SEO

Google regularnie usprawnia algorytm, zatem warto przekazać pozycjonowanie oraz optymalizację stron oraz sklepów ekspertom. Właściwym wyborem jest agencja SEO posiadająca kilkuletnie doświadczenie w tym obszarze. W takich firmach pracuje szereg specjalistów nie tylko od optymalizacji, lecz również programowania oraz copywritingu. Pozostawiając pozycjonowanie zewnętrznej agencji zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne akcje marketingowe, które również podniosą przychód firmy.

Do kogo adresowana jest oferta pozycjonowania sklepów oraz stron www w Google?

Pozycjonowanie to głównie usługa skierowana do administratorów stron www, które służą do prezentacji i sprzedaży usług albo produktów firmy. Decydując się jakikolwiek biznes niewyobrażalne jest współcześnie nie posiadać strony firmowej lub ją uruchomić, ale nie podjąć się jej pozycjonowania. Biznes to ciągłe starania o pozyskanie nowych klientów. Wedle statystyk prawie 97% osób poszukuje w sieci informacji o lokalnych usługach, co wyraźnie pokazuje do jak obszernej grupy klientów można w ten sposób dotrzeć. A wyświetlenie się adresu sklepu lub strony w Top3 wyników wyszukiwania w przeglądarce bardzo zwiększa szansę, że internauta zdecyduje się na nasze usługi.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]