Pokoje gościnne w Gdyni – standard jak w hotelu

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miejscowości na Pomorzu – z małej rybackiej wioski powstałej w 1926 roku szybko przeistoczyło się w wielką aglomeracjęprzyciągającą inwestorów i turystów. Chciałbyś przyjechać na wakacje do Trójmiasta? Zobacz, co warto zobaczyć i gdzie najlepiej wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje gościnne w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów punktów w Gdyni. Zwiedzających przyciągają między innymi muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, restauracje i trasy spacerowe. W czasie wakacji w Gdyni warto także pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się wspaniałą panoramą miasta. Niezapomnianych wrażeń dla turystów z maluchami dostarczy natomiast infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chciałbyś wyskoczyć na kilka dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona rozbudowaną bazę noclegową obejmującą apartamenty i mieszkania do wynajęcia, prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, jak również pokoje gościnne. Czemu warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym prywatność i najwyższy komfort, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, osobną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, jak również deską do prasowania, żelazkiem oraz czajnikiem na specjalne życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym wrażeń. Pokoje w wersji bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i apetyczne posiłki w atrakcyjnej cenie.