Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Tu dowiecie się wszystkiego o parkingu Balice Kraków

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]