Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Sale do wynajęcia Kraków - ta niezwykła oferta każdego usatysfakcjonuje.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne lub wspólne pikniki dla pracowników i ich rodzin, mające na celu zbudowanie trwałych więzi między zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, by uczcić osiągnięte sukcesy, a także rozmaite bankiety dla partnerów biznesowych, kursy oraz sympozja. Takie wydarzenia muszą być dobrze przygotowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

Gdzie urządzać imprezę firmową?

Gdy nie mamy na terenie firmy pojemnych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich eventu, należy poszukać propozycji wynajmu lokali, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Ważne jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim stylem do rangi planowanego wydarzenia. Ekskluzywne bankiety dla akcjonariuszy marki, podczas których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą zostać urządzone w zwykłym lokalu. Wskazane jest w takich sytuacjach wyprawić imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które dodatkowo podkreśli ważność uroczystości. A jeżeli na event zaproszeni będą uczestnicy nie rezydujący w bliskiej okolicy sali należy wybrać lokal, zlokalizowany w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której bez problemu można dojechać w kilkanaście minut.

Masz już lokal na imprezę? Teraz zadbaj o zamówienie cateringu

Podczas planowania eventu firmowego nie wolno nie uwzględnić tak ważnej kwestii, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Idealnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku solidnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w wyznaczony punkt pysznych potraw dla obecnych, ale także doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W trakcie ekskluzywnych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym wzorowej obsługi. Warto więc korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie zawodowych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smaczne, lecz i doskonale wyglądające dania, jak również kelnerów, którzy będą serwować posiłki w szykowny sposób.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]