Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Dowiedz się więcej o cateringu weselnym na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, wesela czy chrzciny, od dawna przestały być organizowane w domu jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to imprezy, na których pojawia się nierzadko ponad stu gości. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę zaplanować menu, a później przygotować oraz podać posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie przewidziane jest na kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawił się wysoki popyt na catering weselny.

Nie stresuj się – postaw na catering na wesele

Organizacja wesela to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na dobór dekoracji sali, sporządzanie listy gości, wysyłanie zaproszeń oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zamówienia wystarczającej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych w trakcie przyjęcia, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy stole. na imprezie weselnej powinien mieć doskonałą oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, iż stoły będą wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, dania będą pyszne i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy na czas będzie serwować biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych managerów, kelnerów i szefów kuchni, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering na wesela – bazową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się swoimi regułami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla zaproszonych, ale też i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły mają przygotowane wstępnie menu sugerowanych dań głównych, zakąsek i trunków odpowiadających stylistyce wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy albo dostać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający ma więc możliwość osobiście skompilować jadłospis z zaproponowanych potraw. Należy jednakże zaakcentować, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i nierzadko na życzenie zamawiającego zgadzają się przyrządzić niecodzienne kompozycje dań.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]