Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

Tutaj uzyskasz rzetelną pomoc profesjonalistów w zakresie przygotowania wirtualnego spaceru Wieliczka

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa ewentualnie nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia, które tworzą realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich lokalizacji budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe opłaty. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto dodać do wizytówki wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia wysokiej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie istotne – w rozsądnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Można też zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, np. gabinet dentystyczny bądź restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]