Kraków Airport Taxi – na czym polega na usługa?

Na najważniejszych lotniskach znalezienie taksówki może okazać się dużym wyzwaniem. Jeśli jeszcze zwiedzający czy mieszkańcy konkretnego miasta na pewno się z tym uporają, to biznesmeni mogą mieć duże kłopoty – ich obecność w tym mieście jest zazwyczaj wszak zaplanowana z ogromną starannością. Dobrze więc wcześniej pamiętać o transporcie do celu podróży. Firmy świadczące tego rodzaju usługi działają w wielu miejscowościach z ważnymi portami lotniczymi – na przykład w Warszawie, Katowicach oraz w Krakowie. Powinniśmy jednak zaznaczyć, iż takie przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko możliwością zarezerwowania taksówki na wybraną godzinę – mają oprócz tego wiele innych atutów. Czemu więc warto wybrać usługę Kraków Airport Taxi?

Ekskluzywne Kraków Airport Taxi

Atutem taksówki Kraków Airport Taxi jest również wygoda samochodów – firma ją oferująca wykorzystuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa oraz pozostałych uznanych producentów samochodów. Ogromne znaczenie ma również to, że stawiając na tę opcję transportu nie trzeba dzielić miejsca z obcymi ludźmi – samochód podstawiony jest tylko dla nas i kontrahenta biznesowego. Powinniśmy wspomnieć także o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mają możliwość podróżować nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe jest bowiem zamówienie kursu do innych miejscowości w południowej Polsce lub poza nią.

Ile kosztuje Kraków Airport Taxi?

Podróże do popularnych Business Parków i siedzib spółek, rozmieszczonych w obrębie stolicy Małopolski, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić kwoty większej niż 100 złotych. Na trochę wyższe koszty musimy przygotować się, kiedy zamierzamy zlecić podróż do innego miejsca leżącego w regionie. Dla przykładu, kurs do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu złotych – w zależności od tego, ile osób będzie przewożonych jednocześnie takim kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd luksusowym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy około 300 złotych. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zagwarantuje luksusowe warunki podróży, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych.