Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Kraków strony internetowe, znajdziesz na seo4.net

Funkcjonalność stron internetowych wynika przede wszystkim z ich projektów. Projektując strony www powinniśmy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale też doświadczeniu internautów – gdy nawigacja po serwisie przysporzy im problemów, szybko przeniosą się na drugą stronę i wybiorą usługi innej firmy. Żeby zatem strona dała nam spodziewane zyski, warto zadbać o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie stworzona strona? Jak zadbać, by goście nie wyłączyli jej zbyt prędko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną regułą, którą powinniśmy kierować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części portalu – ściągną wówczas wzrok użytkownika i nakłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to można dzięki użyciu kontrastowych barw, nie zapominając jednak o tym, by tony bilansowały się na ekranie. Ważne będzie również to, żeby najważniejsze elementy strony umieścić na linii, po której wędruje wzrok użytkownika – to kwestia standardów od lat stosowanych w sieci.

Projektowanie stron internetowych – jakiej agencji powierzyć?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie skutecznej strony internetowej nie jest proste. W przypadku strony firmowej złym pomysłem będzie więc samodzielne jej zaprojektowanie. By mieć pewność, że witryna będzie generować zyski, należy zlecić to specjalistom – zwłaszcza firmie specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]