Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Projektowanie wnętrz Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]